Strona Główna · About Haygrove · Contact Us · Worldwide · Warunki sprzedaży
Call us now: (62) 78 196 02

Haygrove Development

Stimulating progress in the developing world
Haygrove Gambia Is Good
Tworzenie przykładu potencjału dla rozwiniętych światowych małych i średnich przedsiębiorstw w celu stymulowania postępu w krajach rozwijających się

Haygrove Development - O co w tym wszystkim chodzi?

Haygrove Development jest organizacją non - profit założoną przez Haygrove. Jej celem jest:

 1. Dostarczanie dowodów i przykładów na to jak rozwinięte małe i średnie przedsiębiorstwa o niewielkich zasobach mogą zaangażować się w rozwój w celu dokonania zmiany i lepszego w związku z tym działania.

  Tworzenie i utrzymywanie oraz rozwój firmy od 0 do "etapu 2" jest podstawową umiejętnością i strefą bezpieczeństwa małych i średnich przedsiębiorstw.

  Jest to z pewnością główna umiejętność niezbędna do skutecznego rozszerzenia działalności gospodarczej i zatrudniania w krajach rozwijających się.

 2. Zdobycie doświadczenia w zakresie nowych sposobów prowadzenia działalności gospodarczej i charytatywnej.

  Podstawą funkcjonowania Haygrove jest nasze partnerstwo z Concern Universal (patrz http://www.concernuniversal.org), wiodącą organizacją charytatywną w Wielkiej Brytanii.

  Naszym celem wraz z CU jest rozwijanie efektywnej relacji pomiędzy biznesem i organizacjami charytatywnymi oraz promowanie zasad działalności gospodarczej w kontekście rozwoju.

 3. Inspiracja innych małych i średnich przedsiębiorstw.

Naszym pierwszym projektem, w 1996 roku, było wspieranie przykładowej doskonale zintegrowanej gospodarki rolnej w Capiz, na Filipinach. 1 hektarowe gospodarstwo rolne zdobyło nagrodę roku - Farma filipińska i wysłała 11 dzieci na uniwersytet, co wielu mogłoby nazwać bambusową chatą. Pomoc USA później zidentyfikowała wyjątkową pracę wykonywaną tam i budowę centrum szkoleniowego promującego to jako centrum doskonałości.

Nasz drugi duży projekt powstał w 2004 roku, kiedy Haygrove i Concern Universal wraz z 3 lokalnymi partnerami w Gambii, utworzyli Firmę marketingową czysty handel , „Gambia jest dobrem”. Wspierana przez £ 197K (szterling) dotacji z brytyjskiego Departamentu ds. Rozwoju Międzynarodowego (departament) i Haygrove oraz wkłady partnerów w wysokości £ 120.000, firma, teraz właśnie rozpoczyna swój czwarty trok działalności.

Nasza trzecia inicjatywa o nazwie "Bright Futures" - Świetlana przyszłość w Republice Południowej Afryki rozpoczęła się w 2007 roku, współpracą z fundacją Shell Foundation. Tym razem projekt wydźwignięcia społecznego, starający się powielić wielokrotne doświadczenia Haygrove we włączaniu zbieraczy owoców do zarządzania, a niektórych do współpracy, dla osób wcześniej znajdujących się w niekorzystnej sytuacji w Western Cape.