Strona Główna · About Haygrove · Contact Us · Worldwide · Warunki sprzedaży
Call us now: (62) 78 196 02

Tunele foliowe

Designed and Engineered by Growers

Tunele przeznaczone do gospodarstw rolnych

Zapewnienie ciągłości produkowanego gatunku odbiorcy końcowemu jest misją każdego producenta owoców, warzyw i kwiatów. Mieliśmy to na uwadze, gdy w latach dziewięćdziesiątych próbowaliśmy znaleźć tanie rozwiązanie problemów, które prześladowały każdego hodowcę czyli – pogoda!

Naszym głównym celem w tym czasie było zapewnienie ciągłości dostaw w celu zrealizowania naszych programów dystrybucyjnych. W rezultacie po kilku latach badań zaprojektowaliśmy niskonakładowy tunel, na który mogliśmy sobie pozwolić i postawiliśmy go na przestrzeni wielu akrów tak aby można było w nim pracować z wykorzystaniem ciągników i prowadzić uprawę w zmieniających się warunkach klimatycznych.

Efektem było stworzenie tunelu Haygrove.

Dlaczego warto wybrać Haygrove?

Konstrukcja wieloprzedziałowa Haygrove jest duża, może być zbudowana w dowolnym miejscu na szerokości od 5,5 m (18 ") do 9m (30 '), o wysokości od 3m (10') do 5,5 m (18 ') i jest tak zaprojektowana, aby móc spokojnie zapewniać dostęp ciągnika polowego. Wpływ na społeczność plantatorów na całym świecie był przeogromny, co przełożyło się na wiele tysięcy akrów pokrytych wysokimi tunelami Haygrove do uprawy małych owoców, wiśni, śliwek, kwiatów, ziół, roślin ozdobnych, pomidorów, papryki i niektórych upraw roślin wysokowartościowych.

Tunele wykazały wiele korzyści, znaczny wzrost wydajności, najwyższą jakość produktów, zabezpieczenie przed mrozem i gradem, ochronę przed wiatrem, zmniejszenie przypiekania i wybielania produktów, zagwarantowanie pory zbiorów, znaczne ograniczenie konieczności używania pestycydów, a przede wszystkim poprawę zdolności wykonania planów dystrybucyjnych.