Strona Główna · About Haygrove · Contact Us · Worldwide · Warunki sprzedaży
Call us now: (62) 78 196 02
[close]

Please Contact Us For More Information

Pola oznaczone * są wymagane.Tunele foliowe

Designed and Engineered by Growers
Technical Drawing

Czy chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej?

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych tuneli foliowych z serii 4, chcieliby Państwo uzyskać broszurę informacyjną, lub mieliby Państwo jakieś pytania, nasz przyjazny personel zawsze chętnie pomoże.

 Contact Us Online 

Tunele foliowe serii szpalerowej

Cieplarnie w skali polowej w cenach tunelu. Specjalnie zaprojektowane dla pomidorów, papryki, ogórków lub innych upraw które wymagają podpór. Jest to również wspaniała propozycja dla plantatorów rozważających drogie cieplarnie, którzy zamiast nich mogą zakupić tunel foliowy dla roślin na podporach w układzie szpalerowym z orynnowaniem firmy Haygrove.

Tunel szpalerowy jest tak przygotowany, aby zapewniać duże ilości powietrza - jest budowany na wysokość do 4m (13 ') do rynny i 6m (20') do punktu szczytowego. Seria szpalerowa jest również w pełni podłączona do rynien za pomocą rynien, rynny mogą być stalowe lub plastikowe. Wyposażenie modelu szpalerowego jest tak zaprojektowane aby przenosić udźwig od 30 do 35 kg na m kw. (od 6 do 7llbs na m²) co oznacza że niniejsza konstrukcja jest odpowiednia dla ​większości upraw przemysłowych. Wielkość tuneli szpalerowych i fakt, że rośliny na szpalerowych drutach podwieszanych wysoko, oznacza, że można wykorzystywać w pracy ciągniki polowe. Ma to bardzo duże znaczenie w przypadku koszenia, karczowania, usuwania starych roślin uprawnych i tworzenia nowych podwyższonych zagonów.


 Want to know more? 
 All Farm Polytunnels