Strona Główna · About Haygrove · Contact Us · Worldwide · Warunki sprzedaży
Call us now: (62) 78 196 02

Tunele foliowe

Designed and Engineered by Growers

Tunele szkółkarskie

Jak każdy szkółkarz wie postępowanie w momencie flancowania z ogrzewanej cieplarni do hodowli na otwartym powietrzu ma zasadnicze znaczenie dla zapewnienia najwyższej jakości sprzedawanych produktów. Wykorzystywanie inspektów lub tuneli foliowych to zasadnicze narzędzie pomocne w osiągnięciu tego celu. Tunele Haygrove są zaprojektowane tak, aby zapewnić najbardziej elastyczny dostępny system.

Dlaczego warto wybrać produkty firmy Haygrove?

Tunele Haygrove mogą być w pełni wentylowane, nie tylko 3 lub 4 stopy z jednej strony, jak w większości szklarni, ale naprawdę do 9 lub 10 stóp do wierzchołka. Pozwala to na doskonały przepływ powietrza i zapewnia, że ​​delikatne rośliny mogą być zabezpieczone przed deszczem, ale mogą się bardziej skutecznie uodpornić niż w konstrukcjach zamkniętych. Dodatkowo, tunele Haygrove mogą być pokryte polietylenem w okresie jesiennym, zimowym i wiosennym, a następnie odsłonięte i pokryte siatką zacieniającą w miesiącach letnich. Zapewnia to najlepsze całoroczne użytkowanie konstrukcji.

Dla obszarów na których występują opady śniegu firma Haygrove zaprojektowała specjalny do tego celu przystosowany model Haygrove Solo Gotic, który ma tę dodatkową zaletę, że zapewnia do 80% większą pojemność powietrza niż standardowa jednoprzedziałowa konstrukcja.

Aby zagwarantować niski koszt dostawy zapewniamy różno-wymiarowe pakowanie i dostarczamy w skrzyniach stalowych. Mogą być one dostarczane transportem na paletach i są przeznaczone do bardzo szybkiego samodzielnego montażu.